Tavsiyelerimiz

Çocuklarda Ateş

Çocuklarda Ateş

Ateş vücudun bağışıklık sisteminin harekete geçtiğini gösteren bir çeşit cevaptır. Vücut ısısının 38oC’nin üzerinde olması durumunda ateşten söz edilebilir. Yüksek ateş ile ilgili faydalı bilgileri bu sayfada bulabileceksiniz.

İlk Yardım

İlk Yardım

Ev ve iş kazaları her an olabilir. Bu durumla karşılaştığınızda ne yapmanız gerektiğiyle ilgili ipuçlarını bu sayfada bulabileceksiniz.

Burun Tıkanıklığı

Burun Tıkanıklığı

Koku alma organımız olan burun, solunum sistemimizin başlangıç noktası olup, içeri giren havanın akciğerlere ulaşmadan önce ısıtılıp, nemlenip temizlendiği yerdir. Genel olarak burnun faaliyetlerini yerine getirememesine burun tıkanıklığı denir.

Sağlıklı Yaşam

Sağlıklı Yaşam

Sağlıklı yaşam, vücudun hasta ve yorgun olmaması, zinde olması anlamına gelmektedir. Sağlıklı bir yaşam sürdürülmesinde çevresel etmenler, kalıtım, gelir düzeyi beslenme alışkanlıkları gibi pek çok faktör bulunmaktadır.

Ayak Bakımı

Ayak Bakımı

Su toplayan deri, incelir ve acı verir. Su toplamasını önlemek ve iyileştirmek için gerekli ipuçlarını bu sayfada bulabileceksiniz.

Uyku Düzeni

Uyku Düzeni

Sağlıklı bir beynin en önemli koşullarından biri düzenli uykudur.. Sağlıklı bir uyku düzeniyle ilgili tavsiyeleri bu sayfada bulabileceksiniz.

Regl Sancıları

Regl Sancıları

Regl, düzenli olarak 21-35 günlük periyotlarla gerçekleşir. Regl sancılarına iyi gelecek çözümleri bu sayfada bulabileceksiniz.

[3d-flip-book id=”21610″ ][/3d-flip-book]
[3d-flip-book id=”21610″ ][/3d-flip-book]