parallax background

Hakkımızda

Bizi daha yakından tanıyın.

20 Yılı Aşkın Deneyim

HONNES, sağlık sektöründe üretim, lojistik ve satış-pazarlama alanlarında 20 yılı aşkın deneyimin verdiği güç ve güven ile ülkemizin ve yakın coğrafyasının alanında lider kuruluşu olmak üzere, yola çıkmıştır. HONNES ismi HONest (dürüst) ve NESt (yuva) kelimelerinden gelmektedir. HONNES olarak temel değerlerimizden biri olan bütün paydaşlarımıza dürüst yaklaşım ile onlar için güvenilir bir yuva olma felsefemiz kuruluşumuzun adında cisimleşmiştir.


Ürünleri incele İletişim

HONNES Sağlık ve Endüstriyel Ürünleri A.Ş. ileri teknolojik alt yapısı ve yüksek üretim kapasitesiyle faaliyet gösterdiği medikal yapışkanlı bant üretimi alanında ülkemizin en güçlü üreticileri arasında yer almaktadır. Çevreyolu ve havalimanına yakın bir konumda bulunan tesisimiz aynı zamanda uluslararası lojistik limanlarına da yakındır.

Ulusal ve global pazarlara hizmet veren HONNES; hastane, eczane ve perakende kanallarında satışa sunulan Alpheta, Clivex, B-good, Banduff markalarının çatısını oluşturan, yüksek kaliteli üretim anlayışını ilke edinmiş bir kuruluştur. Yurtiçinde gerçekleştirdiği satış ve pazarlama faaliyetleriyle ulaştığı hastane, eczane, medikal ve perakende noktalarına her geçen gün yenilerini ekleyen HONNES, Başta Ortadoğu ve Avrupa olmak üzere, 4 kıtada birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Üretimini üstlendiği ürün grubunu ve faaliyet gösterdiği sektörü çok iyi tanıyan tecrübeli yönetim kadrosu ve alanında uzman ekibiyle 100’ün üzerinde kişiye istihdam sağlayan HONNES ailesi paydaşlarının teveccühü ve desteğiyle her geçen gün büyümekte ve güçlenmektedir.