B-good Eczane Kanalı Saha Ekibi 2017 Değerlendirme Toplantısında Bir Araya Geldi | B-GOOD

B-good Eczane Kanalı Saha Ekibi 2017 Değerlendirme Toplantısında Bir Araya Geldi

Honnes Sağlık ve Endüstriyel Ürünlerin eczane kanalı markası B-good, yüksek teknolojik alt yapısı, güçlü lojistik ağı ve geniş ürün yelpazesi ile sektörde ki başarılı yükselişine devam ediyor.

Tıbbi flasterler, steril hazır pansuman örtüleri, göz pedleri, yara bantları, bandajlar, sargı bezleri ve kompresler, ayak bakımı, yüz bakımı ve acil destek ürünleri ile mottosunu prensibi olarak benimseyen B-good; tüm tüketicilerine alanlarında uzman, başarılı saha kadrosuyla “be good to yourself” mesajını ulaştırıyor.

2017 Şubat-mart-nisan aylarında, ecza depoları tarafından düzenlenen satış etkinlikleri ardından Türkiye genelinde görev yapan 30 kişilik saha ekibi ve merkez çalışanları, düzenlenen “Değerlendirme Toplantısında” Elite Hotels Darıca SPA & Convention’da buluştu. Hem eğitim hem motivasyon amacıyla bir araya gelen B-good ekibi 3 gün süren yoğun eğitim programının ardından düzenlenen Gala Yemeği ile doyasıya eğlendi.

Geleneksel olarak her yıl tekrarlanması planlanan “Değerlendirme Toplantısında” B-good markası ürün portföyüne yeni eklenen; Topuk Bandı, Nasır Bandı, Akne Bandı, Uçuk Bandı, T Bölgesi Temizleyici Bantlar, Steril Şerit Flaster ürünlerinin de saha ekibine lansmanı gerçekleştirildi.